Basın Bülteni,

Kamuoyuna Duyuru,

Ülkemiz, 15 Temmuz 2016 akşamı, bölünmez birlik ve bütünlüğümüzü hedef alan, menfur bir darbe girişimine maruz kalmıştır. Demokrasiye olan inancımız galip gelmiş ve bu darbe girişimi şükürler olsun ki bertaraf edilmiştir. Anayasal değerlerimize yapılan bu darbe girişimini lanetliyoruz. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza ve kolluk kuvvetlerimize Cenabı Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyor, Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Hükümetimize, Ordumuza, Aziz Milletimize, tüm demokratik kuruluşlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Diğer taraftan Balküpü markasının sahibi şirketimiz, adını dahi anmak istemediğimiz paralel yapı, oluşumu ile hiç bir zaman yan yana gelmemiş, Şirket sahiplerimiz bunların hiçbir toplantılarına dahi iştirak etmemiş, bağış ve yardımda bulunmamıştır. Bu tutumumuz vergi müfettiş raporları ile belgelenmiştir.
Cumhuriyetçi bir aile kökeninden gelen Şirket üst yönetimimiz laik Cumhuriyeti ve Atatürk ilkelerini benimsemiş bir anlayışa sahip olup, Devletimizin ve Milletimizin her daim yanındadır.
Saygılarımızla.

Keskinkılıç Gıda San.Ve Tic. A.Ş. (BALKÜPÜ)
Keskinkılıç
KESKİNKILIÇ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş 2014